Magdalena Orlankowicz

Kilka lat temu odkryłam prawdę o sobie, o tym, że jestem ukochanym dzieckiem Bożym, które doznało miłości ludzkiej i Bożej.
Na co dzień spełniam się w roli żony i matki. Wraz z mężem odkryliśmy nasze powołanie i misję jaką jest niesienie Chrystusa innym. Jesteśmy czynnie zaangażowani w życie Kościoła, tworzymy Róże Różańcowe i modlitwy w wielu intencjach a także wspieramy każdą siłą dzieła Boże. Służba innym jest naszym celem i stała się sensem życia. Przez miłość i doświadczenia jakimi Bóg nas obdarował jesteśmy w stanie dzielić się nią z innymi i pomagać na wielu płaszczyznach codziennego życia. Duch Święty uzdolnił nas do pomocy innym w finansach domowych, prowadzeniu działalności gospodarczej zgodnie z Bożymi zasadami, jak również w życiu rodzinnym i relacjach, szczególnie małżeńsko-rodzicielskich.
Stanęłam w posłuszeństwie natchnieniu Ducha Świętego i jestem w tej Fundacji, aby pomóc innym w drodze do zbawienia. Moim pragnieniem i życiowym celem jest to abym stała się czytelnym znakiem Jezusa Chrystusa i świadectwem miłości wobec świata.

W wolnych chwilach uwielbiam piec ciasta i upiększać rzeczy metodą decupażu.